תמונות החתונה שלך הן מהתמונות החשובות ביותר שתצלם בחיים שלך. הם מזכרות לא יסולא בפז שתביטו אחורה, תעבירו לילדיכם ותציגו בבית.

צלם החתונות שלך

הוא מישהו שתעבוד איתו החל מצילומי האירוסין ועד היום הגדול. המשימה שלך היא לתעד את היום ולספק לך צילומי חתונה שישמשו למזכרת ליום החתונה שלך וניתן לשתף אותם עם חברים ובני משפחה. תוכלו לבלות זמן רב עם הצלם שלכם, מהפגישה ועד יום החתונה בפועל.

עבודה עם ספקי חתונה אחרים

מוסיקה, זרי פרחים, עוגות ותמונות הם לא דברים שאתה שומע, מריח, טועם או רואה, כך שאתה יודע רק מה אתה מקבל אחר כך. המשמעות היא שמחקר ובחירה מדוקדקים מבחינת כישורים מקצועיים, סגנון אמנותי ומראה אישי חשובים במיוחד בבחירת הצלם שלך. פעל לפי ההנחיות האלה כדי למצוא את צלם החתונות המושלם לתעד את היום שלך. בין אם חבר או קרוב משפחה הוא הבעלים של מכונת DSLR ובין אם אתם שוכרים צלם מקצועי בכדי להבטיח שהיום יהיה קל, המדריך הזה יעזור לכם להחליט אם כדאי לכם להעסיק את הצלם המושלם. חשוב לא רק לדעת את סגנון הצלמים, אלא גם את התמונות, את אופן הצילום ואת סדר התמונות. החל מהיתרים וחביבות משפטיות וכלה בזכויות לתמונות חתונה מטושטשות, כל הבהרה שתחתום עליה תועיל לכם ולצלם בכל הקופות.

בואו נדבר על כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם כשבוחרים צלם חתונה לחתונה שלכם

ראיינתי עשרות צלמים וכמנהל אני בעל סטודיו לחתונות ודיוקנאות, ואני חושב שצמצמתי את הגורמים החשובים ביותר עבור צלם חתונות נהדר. כדי לוודא שתמצא התאמה טובה בבחירת הצלם שלך, הנה שישה תחומים להערכה והשוואה.

כפי שאנו רואים זאת

ישנם שני דברים חשובים התורמים לסגנונו של צלם חתונות: המראה בפועל של התמונות ואופן עריכתם כדי ללכוד את הדברים שהם עושים. בעוד שעריכת תמונות נפוצה בימינו, צלמי חתונות משתמשים בגישות עריכה מיוחדות הפונות לזוגות עם העדפות דומות. הם נוקטים גישות שונות המובילות לסוגי תמונות שונים באופן ברור ופחות ברור.

כשמדובר בחתונות, הספקים המועטים שאתה שוכר חשובים לא פחות מהצלם שלך. כמי שהתבקש לצלם חתונות רבות של חברים ובני משפחה, יש לי כמה הצעות.

בחירת הצלם המתאים לתפוס את הרגעים הנוקבים הללו

היא החלטה חשובה וחשוב מאוד למצוא איש מקצוע שמבין את החזון שלך ויכול לתעד אותו בצורה מסוגננת. לעולם אל תסתכל אחורה על תמונות החתונה שלך והלוואי שהצלם שלך תפס הכל. אנחנו לא יכולים לומר שאי פעם התחתנו בלי צלם, אבל אם מדלגים על החתונה שלך לצילומים, נשאר משהו.

התשובה תלויה אם תתחתן בעונה גבוהה או נמוכה

במיקום החתונה שלך ובדרישות הצלם שלך. יש הרבה פעמים שאנחנו מדברים עם זוגות וזה לא מרגיש שכמה ימים יש לנו את סוג האישיות או הסגנון הנכון, אבל 100% מהמקרים תמצאו מישהו שנוח לכם איתו, מישהו שאתם אוהבים ומישהו אתה סומך עליהם – אנחנו האמנים שאתה מפקיד בידיהם את הרגעים והזיכרונות היקרים שלך. אתה רוצה מישהו שאתה יכול לסמוך עליו, שמרגיש בנוח איתך ושהוא מרגיש בנוח לצידך ביום החתונה שלך.

עם זאת

כמה מומחים מציעים להעסיק את הצלם שלך עד 12 חודשים מראש בכדי להבטיח זמינות. אם ניקח בחשבון כמה תמונות הם יצלמו לחתונה שלך, ייקח להם זמן לעבור, לערוך ולהתכונן לך להסתכל עליהם. אם יש לך פגישה, כל התקווה לא הולכת לאיבוד, אך יתכן ויהיה צורך במחקר קטן מצידך, ופוטובוקר יכול לספק לך פרטים על מבחר רחב של צלמי חתונות.

אם אתה מנסה לחסוך כסף בהכנת צילומים, חשוב לך להתכונן לכל היבטי היום, ואתה מוכן לקצר את הזמן ללכידת קבלת הפנים. בשיאה של עונת החתונות, לצלמים יש הרבה בצלחתם. כל הדברים הללו מסתכמים בכך שצלם שני תורם להצעת המחיר הסופית.

תהליך זה מתרחש כל הזמן כשמדובר בהעסקת צלם חתונות

ולעתים קרובות הוא אחד מאנשי המקצוע הראשונים בחתונה שמעסיקים זוגות. אולפנים גדולים מעסיקים לעיתים קרובות מספר צלמים במבצע של אדם אחד, ולא נדיר שצלם מעסיק עוזר כדי לתפוס את החתן בזמן שהצלם מתמקד בכלה ושושבינות. עם זאת, רוב הצלמים לא מציגים הרבה תמונות טקסים וקבלת פנים באתרי האינטרנט שלהם או באינסטגרם.

זו סיבה טובה עבור צלמים להראות ללקוחות פוטנציאליים תיק עבודות של התמונות הטובות ביותר שלהם מחתונות שונות כדי שתוכלו לראות את המיטב של הטובים ביותר. אל תבסס את החלטתך על מה שאתה רואה בגלריית תמונות או באלבום.

אם צלם מראה לכם מצגת של 50 התמונות הטובות ביותר שצילמו אי פעם

תוכלו להתרשם. אבל זה לא יעניק לך תחושה טובה איך ייראו תמונות החתונה שלך. בקשו שתיים-שלוש גלריות מלאות של חתונות אמיתיות שהם לא רק צילמו בחברתם, ויהיה לכם מושג הרבה יותר טוב איך צריך להראות אוסף שלם של תמונות בחתונה.

ליתר דיוק

ברצוני להדגיש שצילום הוא צורת אמנות ואין שני צלמים זהים לחלוטין. החזון שלך ליום שלך וחזון הצלם שלך לגבי התמונות שלך הם שני דברים שונים לחלוטין. סגנון הצילום הוא גורם עצום בכל הנוגע לשאלה אם התמונות שלך יהיו טובות יותר מאשר העריכות שביצע הצלם בתמונה המקורית.
לעוד פרטים נוספים בנושא של מגנטים לאירועים בזול כדאי להעיף מבט ב- magnet4ever.co.il

הרבה מההשתקפות שלך צריכה להיות על הצלמים עצמם ואישיותם והגישה שלהם ליום החתונה. ישנם הרבה טרנדים דומים בעולם צילום החתונה אותם תכירו תוך כדי המשך בחיפושיכם אחר צלם חתונות.