מהי דלת?

דלת היא מחסום שניתן להזיז, המורכב בדרך כלל משני לוחות אנכיים המתנדנדים לפתיחה או מחליקים כדי לאפשר לאנשים להיכנס ולצאת מחדר. דלתות נמצאות במקומות רבים כולל בתים, בתי ספר, חנויות ומשרדים.

תקלות בדלת עלולות להיות בעייתיות מכיוון שהן עלולות לגרום לדלת לא להיפתח או להיסגר כראוי. זה יכול להוביל לפציעה ולבעיות אחרות למי שמשתמש בדלת. סוג אחד של תקלות הוא כאשר הדלת לא נסגרת עד הסוף כי אין לה מספיק כוח מצד אחד של הדלת שנדחף אליה. זה יכול לקרות גם אם יש יותר מדי לחץ שמגיע מצד אחד של הדלת לוחץ עליה גם כן. סוג נוסף של תקלה הוא כאשר יש רווחים בין לוחות בדלת מתנדנדת המאפשר לאנשים לראות דרכם בזמן שהם סגורים ומונע מהם להיסגר במלואו.

דלת היא מבנה נייד המספק פתח למבנה, חדר או רכב. דלתות עשויות בדרך כלל מעץ או מתכת, אך הן יכולות להיות עשויות מחומרים שונים אחרים כגון זכוכית או פלסטיק.

ישנם סוגים שונים של דלתות בעולם. הסוגים העיקריים הם דלתות הזזה, דלתות צירים ודלתות מסתובבות. דלתות הזזה משמשות בדרך כלל לכניסות ויציאות עם פתחים גדולים כמו כניסות קדמיות לבניינים. דלתות צירים נפתחות ונסגרות בצד הציר, בדרך כלל עבור פתחים קטנים יותר כמו פתחי חדר שינה. דלתות מסתובבות מסתובבות סביב נקודת מרכז כדי לאפשר לאנשים להיכנס ולצאת מבלי להידחק זו בזו תוך כדי.

מהם סוגי התקלות שיכולות לקרות לדלת?

ישנם סוגים רבים ושונים של תקלות שיכולות לקרות לדלת. הם נעים מחוסר יישור פשוט ועד שהדלת לא נסגרת או נפתחת כראוי.

התקלות השכיחות ביותר בדלתות הן יישור וחוסר יישור. זה קורה כאשר הצירים אינם מיושרים למסגרת, או כאשר הדלת אינה מאוזנת. דלת לא תקינה עשויה להיות גם מנעול שבור, מה שעלול לגרום לה להידבק ולא להיפתח או להיסגר כראוי. ייתכן שיש גם חלקים מכניים אחרים שאינם במקומם, כגון בורג עצירה חסר או קפיץ פיתול שבור.

ישנם סוגים רבים ושונים של תקלות שיכולות לקרות לדלת. תקלות בדלתות הן סוג התקלה הנפוץ ביותר. תקלות אלו כוללות דלת שנדבקה, אי פתיחה או סגירה כהלכה או אי נעילה כלל.

סוג התקלה הנפוץ הבא הוא דלתות פגומות. זה כולל נזק למסגרת, למנעול או לצירים בדלת.
עבור פרטים נוספים בתחום של https://www.orchid.co.il/%d7%91%d7%a2%d7%9c%d7%99-%d7%9e%d7%a7%d7%a6%d7%95%d7%a2/'>בעלי מקצוע וסוגי של תקלות שיש בדלתות עליך לבקר באתר orchid.co.il

מהם הסוגים השונים של תקלות בדלת?

תקלות בדלתות הן בעיה נפוצה בענף הבנייה. ישנם סוגים רבים ושונים של תקלות דלתות וניתן לסווג אותן לשתי קבוצות עיקריות: ליקויי ייצור ובעיות התקנה. ליקויי ייצור נגרמים על ידי היצרן, בעוד שבעיות התקנה קורות בדרך כלל עם התקנת הדלת לראשונה או במהלך עבודות תחזוקה.

סוגים שונים של תקלות בדלת:

תקלות בדלת יכולות להיות מסווגות כסוג של כשל חומר או סוג של כשל התקנה. שני הסוגים הם:

כשלים בחומר: הדלת לא חזקה מספיק וניתן לדחוף את הדלת החוצה מבחוץ

כשלים בהתקנה: הדלת מותקנת בצורה לא נכונה והדלת לא תיסגר כראוי