5 סוגי ארונות המתים והשימושים שלהם

הארון הוא החלק החשוב ביותר בהלוויה. זה לא רק סמל למוות אלא גם הזיכרון האחרון של מישהו. העיצוב והחומר המשמשים בארונות מתים שונים מאוד. ישנם 5 סוגים של ארונות קבורה שצריך לדעת עליהם:

ארון קבורה מעץ: סוג זה של ארון מתים עשוי בדרך כלל מעץ אורן או ארז, וניתן לצבוע אותו או להכתים אותו בשכבה אחת או יותר. ארונות קבורה אלו משמשים בדרך כלל לאנשים שרוצים להיקבר באדמה, שכן הם אינם נשחקים במהירות כאשר הם נחשפים למים ולאוויר.
לעוד מידע בתחום של פירוק ארון הזזה מומלץ לגשת לאתר madd0g.co.il

ארון מתכת: סוג זה של ארון מתים עשוי בדרך כלל מפלדה או ברונזה, וניתן לצבוע אותו או לצבוע אותו בשכבה אחת או יותר. ארונות קבורה אלו משמשים בדרך כלל לאנשים שרוצים לשרוף אותם, מכיוון שהם אינם נשחקים במהירות כאשר הם נחשפים למים ואוויר.

ארון קבורה מבד: סוג זה של ארון קבורה עשוי מבד שנתפר יחד ביד לכדי

מהן חלק מההשפעות של כישלון בניתוק ארון?

ארון ההזזה הוא סוג של ריהוט המשמש לאחסון בגדים ופריטים אחרים. הוא מורכב מסדרה של מסילות שמוצמדות יחד בעזרת מסילה, שבדרך כלל נמצאת על הרצפה. ניתן להחליק את המסילות פנימה והחוצה כדי לאפשר גישה לפריטים בפנים.

ארון ההזזה מורכב משני חלקים: הפאנל האחורי והפאנל הקדמי. הם מחוברים באמצעות ברגים, מסמרים או דבק. הברגים או המסמרים מחזיקים את שני הפאנלים יחד בעוד דבק עוזר לאטום אותם בחוזקה זה לזה כדי למנוע היווצרות פערים ביניהם, מה שעלול להוביל להצטברות לחות ולצמיחת עובש.

יש צורך לפרק ארון הזזה אם הוא ניזוק ממים או אם הוא כבר לא נסגר כמו שצריך בגלל בלאי.

בעבר נהגו להניח ארון קבורה בקריפטה או בקבר לקבורה. עם זאת, זה נהיה יותר ויותר נפוץ להניח ארונות בקברים. תרגול זה אינו חף מחסרונותיו. לדוגמה, כאשר חופרים קבר ומורדים את הארון לתוך החור, ייתכן שיהיה צורך לפרק את הארון כדי להכניסו למקומו. זה יכול להיות קשה מאוד מכיוון שלעתים קרובות נעשה שימוש במסמרים וברגים כדי לסגור את הארון וייתכן שהם החלידו או נשחקו עם הזמן.

הסרת ארון מתים עלולה לגרום לנזק גם אם לא ננקטים זהירות במהלך תהליך זה. משקל האדמה סביב ארון קבור יפעיל לחץ על מכסהו שעלול להוביל לסדקים בפני השטח שלו או אפילו לשבור אותו לחלוטין.

מדוע יש צורך לפרק את הארון?

ארון הברית הוא תיבה המכילה את שני לוחות האבן שהוריד משה מהר סיני. אומרים שהארון עשוי מעץ שיטה ומצופה זהב, והוא נישא על ידי שני מוטות. התנ"ך מספר לנו שהארון נבנה על ידי משה ואחיו אהרון, או אביהם עמרם.

אומרים שארון הברית הוא החפץ החשוב ביותר ביהדות, מכיוון שהוא מחזיק בעותק של עשרת הדיברות. נאמר שכאשר אתה נוגע בו, אתה תרגיש זרם חשמלי עובר בגופך. יש השערות שזה יכול היה להיות סוג כלשהו של שדה אנרגיה שנוצר על ידי הטאבלטים בפנים.

יש צורך לפרק את ארון חזה כי הוא נחשב מסוכן מדי וזה מהווה סיכון בטיחותי. ארון הקודש מתפרק מכיוון שהוא נחשב למסוכן מדי ולסיכון בטיחותי.

האם יש עוד משהו שאתה צריך לעשות לאחר פירוק ארון מתים?

מתי יש צורך לפרק את הארון?

כשצריך להזיז את הארון.

כאשר אתה צריך לנקות את הארון.

אם יש לך ארון קבורה חדש ואתה רוצה להחליף עם ישן.

אם אתה רוצה לעשות תיקונים על הארון.

אם יש בעיה עם הארון, כגון ריקבון חמור או נזק.

אם אתה אדם טקסי, חשוב לבצע את הטקסים האחרונים לפני פירוק הארון.

יש כמה דברים שכדאי לעשות לאחר פירוק הארון.