לפרוץ מנעול לא חכם

1. מנעולים נועדו להרחיק פורצים, לא להכניס אותך

מנעול הוא מכשיר, בדרך כלל מכני, המשמש לאבטחת דלת. זה מונע ממישהו לפתוח את הדלת ולהיכנס דרכה ללא רשות. ניתן להצמיד מנעולים למפתחות ספציפיים או לשילובי מקשים. לחלק מהמנעולים, כמו אלו של דלתות רכב ושערים, יש מנגנוני נעילה המשתמשים במנופים במקום במפתחות.

מנעולים נועדו להרחיק פורצים, לא להכניס אותך פנימה. זה אומר שהם נועדו להתנגד לקטיף וצורות אחרות של התקפה שניתן לבצע עם כלים נפוצים שנמצאים בבית או לרכוש בקלות בכל חנות לחומרי בניין. על מנת שהמנעול לא ייבחר עליו להיות בעל פינים קשים מספיק כדי שלא יזוזו בעת הפעלת לחץ עם כלי כגון מפתח מתיחה או פיקלוק.

הביטוי "בחירת מנעול לא חכם" הוא מטפורה לניסיון לעשות משהו בצורה שלא יעבוד.

בחירת מנעול לא נבון היא מטאפורה לניסיון לעשות משהו בדרך שלא יעבוד. מנעולים נועדו להרחיק פורצים בחוץ, לא לתת לך להיכנס. הביטוי "בחירת מנעול לא חכם" אומר שמישהו מנסה לעשות משהו שבהחלט ייכשל.

הקדמה: מה זה בכלל?

"בחירת מנעול לא חכם: הקדמה: מה זה בכלל?"

סעיף זה נכתב כדי לספק מידע על אופן פעולתם של מנעולים ומה כרוכה בבחירת מנעול.

מנעולנים הם מומחים באומנות איסוף המנעולים. יש להם את הידע, הכלים והניסיון לפתוח כל מנעול. ניתן לפנות אליהם על ידי מי שאיבד את המפתחות שלו, או על ידי בעל עסק שהחנות שלו נפרצה.

ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים שהם יכולים לפתוח, אך הם מתמחים גם בבחירת סוגים מסוימים של מנעולים. לדוגמה, חלקם יידעו כיצד לבחור מנעול סיכות בעוד שאחרים עשויים לדעת כיצד לבחור מנעול בריח.

בחירת מנעול לא חכם: הקדמה: מה זה בכלל? – פורץ מנעולים

3. תפעיל אזעקה אם תנסה לפתוח את הדלת עם כלי ביד או ברגל – ותישארי בצד הלא נכון של הסף 45 דקות לפני היציאה, תפעיל אזעקה, שניתן לשמוע מלמעלה 300 רגל משם

בחלק זה, נחקור את השימוש בכלי ביד או ברגל שלך כמפעיל אזעקה.

אדם עשוי לרצות לצאת מחדר מבלי להפעיל אזעקה. עם זאת, אם יש להם כלי ביד או ברגל, הם יפעילו את האזעקה כשינסו לפתוח את הדלת. הסיבה לכך היא שהחיישן מזהה שיש משהו ביד או ברגל שלהם ומניח שזה כלי.

זה לא שימושי רק לאנשים שרוצים לברוח מבלי להפעיל אזעקות; זה שימושי גם עבור אנשים שמנסים להיכנס למרחב שבו הם לא שייכים. אם אין עליהם שום דבר שיפעיל אזעקה בעת פתיחת דלת, אז החיישן לא אמור להיות מסוגל לזהות אותם.

זהו אמצעי בטיחות שנועד לעזור להגן עליך מפני מישהו שעלול לנסות לפרוץ לביתך. זו גם דרך טובה להגן על חפצי הערך שלך אם יש לך מערכת אבטחה.

אם יש לך מערכת אזעקה והיא מופעלת כשמישהו נכנס, הוא יתפס בעדשת המצלמה והמשטרה תודיע על כך. אם הם לא נכנסים עם כלי ביד או ברגל, אז כנראה שהם פשוט אבודים וזקוקים לסיוע. במקרה זה, עליך להשתמש בלחצן הפאניקה במערכת האזעקה שלך כדי לתקשר איתם או להתקשר למשטרה לסיוע.

4. מנעולים לא יהיו לנצח – אז למה להקל על העבריינים עכשיו?

ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים. כמה מנעולים קל לבחור בעוד אחרים קשים יותר. אם קל מדי לבחור מנעול, אז הוא לא כל כך בטוח.
על מנת לבדוק עוד מידע אודות לפרוץ מנעול לא חכם כדאי לגשת לאתר manolan1.co.il

בחירת מנעול אינה חכמה כי היא עלולה להיות מסוכנת עבור מי שתורם את המנעול ועבור האנשים שגרים בבית או בבניין שיש להם את המנעול. פושע יכול לגשת לדלת שלך ולפתוח אותה ללא כל בעיה אם יש לך מנעול קל לבחירה על הדלת שלך.

מנעולים הם אחד ממכשירי האבטחה הפופולריים ביותר. אבל, בעידן הדיגיטלי, הם לא האפשרות הטובה ביותר. הגיע הזמן להשקיע בטכנולוגיות אבטחה אחרות.

חלק זה יעסוק כיצד מנעולים אינם מאובטחים וכיצד יש להחליף אותם בטכנולוגיות אחרות.

דילוג לתוכן