הקדמה: מהי Sculptra?

Sculptra הוא טיפול המשמש להחזרת נפח ועובי לעור. זהו חומר סינטטי הממריץ את הייצור הטבעי של הקולגן בגוף.

Sculptra מוזרקת לעור על מנת למלא קמטים וקפלים ולהעניק מראה צעיר יותר. ניתן להשתמש בטיפול זה בכל חלק בגוף בו חל איבוד נפח, כולל הפנים, השפתיים, הסנטר, הלחיים, הצוואר והידיים.

תהליך הזרקת Sculptra אורך כ-20 דקות עבור אזור אחד ועד שעתיים עבור אזורים גדולים יותר כגון כל הפנים או הידיים. ההליך אינו מצריך הרדמה או הרגעה.

הקדמה: מהי Sculptra ואיך זה עובד?

Sculptra הוא סוג של טיפול רפואי להזרקה בצורת ג'ל המוזרק לעור לשיפור מראה הקמטים והקפלים.

Sculptra הוא סוג של טיפול רפואי להזרקה בצורת ג'ל המוזרק לעור לשיפור מראה הקמטים והקפלים. הוא אושר על ידי ה-FDA לשימוש בשנת 2002, ומאז הוא נמצא בשימוש על ידי רופאי עור ברחבי העולם.

Sculptra הוכח כיעיל עד 18 חודשים. ישנם טיפולים רבים אחרים שניתן להשתמש בהם להעלמת קמטים, אך Sculptra היא אחת האפשרויות הפופולריות ביותר מכיוון שהיא הוכחה כיעילה עד 18 חודשים עם הזרקה אחת בלבד.

כמה זמן לוקח טיפול סקולטרה?

Sculptra הוא חומר מילוי פנים המשמש לטיפול בקמטים וסימני הזדקנות אחרים. הוא עשוי מחומצה פולי-L-לקטית, חומר טבעי שמתמוסס בהדרגה בגוף.

ההליך אורך כשעה לסיום ודורש שני טיפולים עם מרווח של שלושה חודשים ביניהם.

טיפול הסקלפטרה אורך בדרך כלל כשעה להשלמתו ודורש שני טיפולים עם מרווח של שלושה חודשים ביניהם. ההליך יכול להיעשות בכל חלק בגוף שבו יש קמטים או סימני הזדקנות אחרים.

טיפול ב- Sculptra הוא הליך הצערת פנים המאושר על ידי ה-FDA. זהו טיפול לא ניתוחי, מבוסס הזרקות הפועל על ידי הוספת נפח לעור וניתן להשתמש בו על הפנים והגוף.

משך הטיפול ב- Sculptra תלוי בכמות המוצר שאתה צריך, באזור המטופל וכן במצב העור שלך. משך הטיפול הממוצע ב- Sculptra נע בין שעה לשעתיים.

תופעות הלוואי של ההליכים הן בדרך כלל קלות כגון נפיחות, חבורות, אדמומיות או רגישות באתר ההזרקה. חלק מהמטופלים עלולים לחוות חוסר תחושה או כאב זמני באזור המוזרק, אך תופעות הלוואי הללו חולפות בדרך כלל תוך מספר ימים או שבועות לאחר הטיפול.

באיזו תדירות אני צריך לקבל טיפול סקולטרה כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר?

Sculptra הוא טיפול פופולרי לתיקון קפלים וקמטים בפנים. זה יכול לשמש לטיפול באזורים אחרים בגוף, כגון הידיים והצוואר.

הטיפול אורך כשעה וניתן לעשות אותו במשרד רופא או בספא רפואי. התוצאות מורגשות בדרך כלל תוך שלושה עד שישה חודשים, אך הן ימשיכו להשתפר עם הזמן.

בדרך כלל, טיפולי Sculptra צריכים להיעשות פעמיים בשנה לקבלת התוצאות הטובות ביותר. עם זאת, חשוב לציין שזה משתנה בהתאם לסוג העור שלך וכמה חשיפה לשמש אתה מקבל במהלך השנה.

תדירות הטיפולים והזמן בין הפגישה תהיה תלויה בחומרת הקמטים שלך ובתוצאה הרצויה.

משך הזמן הנדרש ל-Sculptra לעבוד משתנה בהתאם לאדם. הדרך הטובה ביותר לקבוע זאת היא על ידי התייעצות עם רופא עור.

רגלי עורב מהוות דאגה עבור רוב החולים בשלב מסוים בחייהם

טיפול הסקלפטרה הינו הליך לא ניתוחי המסייע להפחתת הופעת קמטים ורגלי עורב. זהו סוג של חומר מילוי עורי המוזרק לעור כדי לעזור להגביר קווים וקמטים.

בחלק זה נדבר על האופן שבו ניתן להשתמש ב- Sculptra כדי להפחית את מראה רגלי העורב.
למידע נוסף על טיפול סקולפטרה יש להעיף מבט ב- facecareclinics.com

רגלי עורב מהוות דאגה עבור רוב החולים בשלב מסוים בחייהם. טיפול הסקלפטרה הינו הליך לא ניתוחי המסייע להפחתת הופעת קמטים ורגלי עורב. זהו סוג של חומר מילוי עורי המוזרק לעור כדי לעזור להגביר קווים וקמטים.

האם תרצה לדעת יותר על היתרונות ש-Sculptra מספקת?

Sculptra הוא חומר מילוי עורי הניתן להזרקה לעור כדי לסייע בשיקום נפח וקונטור. זהו מוצר להזרקה שמתפרק על ידי הגוף במשך תקופה של חודשים.

הזרקת Sculptra מכילה חומצה פולי-L-לקטית, המגרה את ייצור הקולגן בעור. התוצאה היא שתבחין בשיפור בנפח, בגמישות ובמרקם העור שלך.

בעבר, טיפול מסוג זה היה זמין רק לאנשים שסבלו מטראומה קשה בפנים או כאלה שסבלו ממצבים כמו צלקות אקנה או קמטים עמוקים. עם זאת, כיום הוא הפך למיינסטרים יותר כאשר אנשים רבים משתמשים בו כדי לתקן את המראה שלהם ולהיפטר מקמטים.