WhatsApp היא אפליקציית העברת הודעות מרובת פלטפורמות בחינם המאפשרת לך לשלוח הודעות טקסט בחיבור Wi-Fi, לבצע שיחות ווידיאו וקוליות ועוד. הוא משתמש בטלפון הנייד או בחיבור ה- Wi-Fi שלך כדי להקל על הודעות, שיחות וקבוצות פלנטריות, ממשפחות נחמדות ועד קבוצות עבודה קטנות. WhatsApp מקל על ביצוע שיחות ושליחה וקבלה של הודעות, מסמכים, תמונות וסרטונים.

WhatsApp הושקה בשנת 2009 והיא אחת מאפליקציות הטקסט וההודעות הקוליות הפופולריות ביותר בסביבה

מכיוון שהוא בחינם לשימוש, אתה יכול לשלוח ולארח סרטונים במחשבים שולחניים וניידים, כמו גם הודעות, שיחות ופעילויות אחרות. האטרקציה העיקרית של WhatsApp היא שהיא מאפשרת לך לשלוח ולקבל שיחות והודעות רק דרך חיבור לאינטרנט. המשמעות היא שהוא גם חופשי לשימוש והוא אידיאלי לשיחות בינלאומיות. התכונה הטובה ביותר של WhatsApp היא שהיא מאפשרת למשתמשים לשמור על קשר עם אנשים בחו"ל מבלי לשלם את העמלות הבינלאומיות הקשורות ל- SMS. משתמשי WhatsApp יכולים לשתף את מיקומם בזמן אמת באמצעות הודעות. תוכל גם לארגן רשימת אנשי קשר ולשלוח הודעות לאנשים רבים בצ'אטים קבוצתיים באמצעות האפליקציה.

תוכל לצפות באנשי הקשר שלך ב- WhatsApp לפני שתפתח הודעה. בנוסף להודעות טקסט, אתה יכול גם לבצע שיחות קוליות ווידאו באמצעות WhatsApp. כדי לשלוח הודעה קולית ל- WhatsApp Chat, עבור אל WhatsApp Chat, החזק את סמל המיקרופון מימין והקש בתיבת הטקסט.
בכדי לקרוא עוד פרטים מורחבים אודות וואטסאפ ויצירת קישור לוואטסאפ נא לבקר ב- knobystudios.com

WhatsApp פופולרי בקרב בני נוער

ומציע צ'אטים קבוצתיים, הודעות קוליות ושיתוף מיקום. משתמשי WhatsApp יכולים להחזיק ולבחור הודעה בצ'אט קבוצתי כדי להוסיף לה תגובה. WhatsApp הגיעה ל -2 מיליארד משתמשים בפברואר השנה, לאחר הנעילה שלה, מה שהפך אותה לאפליקציית המסנג'ר הכי נפוצה והאפליקציה השנייה הכי בשימוש אחרי פייסבוק.

וואטסאפ לא שימשה ככלי קמפיין פוליטי אפקטיבי עד כה והמשתמשים לא ששים להצטרף לקבוצות גדולות של אנשים שהם לא מכירים

כמו פלטפורמות רבות אחרות של מדיה חברתית, WhatsApp בנויה על פרטיות מאובטחת. אך כאשר פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם הופכים למחוות תיאטרליות שנועדו להרשים את הקהל ולהסיט ביקורת, וואטסאפ הופכת למפלט מהעולם המבלבל והבלתי מהימן שבו משתמשים מדברים.

כאשר משתמש שולח הודעה

הוא עובר לשרת הוואטסאפ שבו הוא מאוחסן. מכיוון ש- WhatsApp הוא מכשיר מרובה ויש לו גישת מעריצים של לקוחות, לקוח WhatsApp יכול לשלוח, להצפין ולשלוח הודעות מרובות לכל מספר מכשירים שונים ברשימת מכשירי השולח והנמען. כאשר מישהו רוצה לשלוח הודעה למישהו אחר, הוא מקבל את מפתח רשימת המכשירים שלו מהשרת.

WhatsApp מתיימרת להשתמש בחיבור אינטרנט

כדי לשלוח ולקבל הודעות, אך יש לך גם אפשרות להשתמש בנתונים ניידים כאשר אתה נמצא ב- Wi-Fi. אתה יכול גם להתקשר למשתמשים אחרים בחינם, אבל וואטסאפ שואבת נתונים. בעוד ששליחת טקסטים ברשתות נתונים סלולריות כפופה לחיוב, WhatsApp מסתמך על חיבור Wi-Fi לשליחה וקבלה של הודעות ושיחות ללא תשלום.

WhatsApp או מסנג'ר וואטסאפ

היא שירות הודעות חוצה פלטפורמות, שירות הודעות מרכזי ושירותי הודעות קוליות IP (VoIP) בבעלות פייסבוק בע"מ [14]. הוא מאפשר למשתמשים לשלוח הודעות טקסט וקול, [15] לבצע שיחות קוליות ווידיאו ולשתף תמונות, מסמכים, מיקומי משתמשים ותוכן אחר. למרות ש- WhatsApp דומה לשירות הודעות טקסט, היא משתמשת באינטרנט לשליחת הודעות, ועלות הפעולה נמוכה יותר מהודעות טקסט. במבט ראשון WhatsApp אולי נראה לא יותר מאפליקציית טקסט, אבל זה הרבה יותר מזה.

וואטסאפ נמצאת בבעלות פייסבוק ויש לה למעלה ממיליארד משתמשים והיא אפליקציית השליחים המקוונת הגדולה ביותר בשוק

WhatsApp מספרת כי היא משרתת יותר מ -2 מיליארד אנשים ב -180 מדינות ויש לה מיליארד משתמשים פעילים מדי יום. WhatsApp היא אפליקציית העברת ההודעות לנייד הגדולה ביותר ב -169 מדינות, אך לא בארה"ב, שם המסנג'ר פופולרי יותר.

החל מה -22 באפריל 2014

ל- WhatsApp יש יותר מ -500 מיליון משתמשים פעילים חודשיים, 700 מיליון תמונות ו -100 מיליון שיתופי וידאו ומעבדת יותר מ -10 מיליארד הודעות ביום. החל מאוגוסט 2014, היא אפליקציית ההודעות הפופולרית ביותר בעולם עם יותר מ -600 מיליון משתמשים.

מדיניות פרטיות חדשה שהמשתמשים יצטרכו לקבל ב -8 בפברואר 2021 מאפשרת ל- WhatsApp לשתף נתונים עם חברת האם פייסבוק. WhatsApp גם תגביל משתמשים למגבלת קבצים מקסימלית להודעות, כך שלא תוכל לשלוח קבצים, תמונות וסרטונים עם יותר מ- 100MB.
עבור עוד פרטים נוספים על שליחת הודעת וואטסאפ בלי לשמור איש קשר נא לבדוק ב- knobystudios.com

טלגרם

הזוכה הגדולה בתגובה החופשית בינואר, אינה מוצפנת כקצה לקצה כברירת מחדל ושומרת את הודעות המשתמש והמדיה בפלטפורמת הענן שלה. החוויה הנוכחית של WhatsApp במכשירים נלווים (פורטל אינטרנט, macOS ו- Windows) משתמשת באפליקציית הסמארטפון כמכשיר העיקרי, מה שהופך אותה למקור האמת לנתוני משתמשים ולמכשיר היחיד שיכול להצפין הודעות מוצפנות ושיחות יזומות מקצה אל -סוֹף. המשמעות של ריבוי מכשירים היא שלמשתמשים יכולה להיות אותה פונקציונליות בגרסה הציבורית הנוכחית של WhatsApp באינטרנט ובפורטלים שולחניים מבלי שהטלפון שלך צריך להתחבר.